Hipnotik Dil Kalıpları İle Başarmak

Hipnotik dil kalıpları konuşulanları hatırlamayı ve uygulamayı sağlar. Büyüleyicidir, unutulmazdır, dikkat çekicidir ve gizli emirlerle doludur. Müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve iletişimde bulunduğunuz kişilerin dikkatini sürekli kılmak istiyorsanız Hipnotik Dil Kalıplarını öğrenmeniz gerekir. Bu program, kullanageldiğiniz dil kalıplarınızı değiştirip dönüştürecek ilke ve stratejileri öğretmeyi amaçlıyor.

Yeni yeteneğiniz sayesinde daha etkili sonuçlar elde edecek ve işinizin karşılığı olarak daha yüksek ücret talep edebilecek olmanız sizin için ne kadar değerli?

Dil kalıplarınızın değişimiyle daha büyük başarılar elde edecek farkı yaratmaya hazır mısınız?

Hipnotik Dil Kalıpları İle Başarmak Eğitimi’nde Öğretilenleri Neden Öğrenmelisiniz?

Kişileri ya da şirketleri başarıya götüren en önemli sır ne?

Yaptığınız iş, uğraşınız her ne olursa olsun ne kadar iyi olduğunuzu ortaya koymanın ilk yolu kendinizi ve işinizi en doğru şekilde ifade edebilmenizdir. Ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin tercih edilir olmasını sağlayacak olan şey, sizin ürün ya da hizmetinizi ne şekilde tanımladığınızdır.

İlgi çekici ifadeler kullanabilmeyi, yaptığınız işinizin takdir edilmesi, daha önce elde ettiğiniz başarılarınızı katlayarak arttırmak ve ayakta alkışlanmak sizin için önemliyse ve bu sizin olmasını arzu ettiğiniz sonuçsa, bu eğitimden edineceğiniz bilgilere ihtiyacınız var demektir.

Eğitimden aldığınız bilgileri tam anlamıyla hayatınıza geçirdiğiniz taktirde, eğitim öncesi dönemlerinizde elde ettiğiniz başarılarınızın, satış ve kazanç rakamlarınızın artacağını, iletişimlerinizde karşınızdakileri daha fazla etkiniz altına alabileceğinizi garanti ediyoruz.

Eğitim Süresi

3 gün (24 saat) Uygulamalı Örgün EğitimSentez Akademi© 2013 Tüm Hakları Saklıdır.     Designed by